X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Web Yazılım

AnasayfaYazılarWeb YazılımWeb Yazılım

web yazılım

Kaliteli bir web sitesi iyi bir web tasarımın yanında iyi bir web yazılıma da sahip olmalıdır. Yönetim paneli olmayan ya da baştan savma kodlanmış web siteleri daima rakiplerinin bir adım gerisinde kalacaktır. 7 renk web olarak php class altyapısı altında hazırladığımız tamamen kendi kodladığımız içerik yönetim sistemimiz sayesinde web sitenizin içeriğini rahatça kontrol edebilirsiniz. Ayrıca size özel web yazılım projeleri geliştirebiliriz. Online olarak her yerden güncellen özel yazılım projeleriniz için lütfen bizimle irtibat kurun.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS) Nedir
İngilizce Content Management System kısaca CMS diye adlandırılan içerik yönetim sistemi çeşitli bilgilerin veritabanında depolanması, yayınlanması, dosya yöneticisi ve bunlarla alakalı tüm yazılım modüllerinden oluşmaktadır.

7 Renk İçerik Yönetim Sistemi genel olarak,
Kullanıcı Grupları, Kullanıcılar, Menü Yönetimi, Sayfa Yönetimi, Ürün ve Kategori Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Yazı Yönetimi (Haber, Duyuru, Makale vs.), Yorum, Slider, Referanslar, Fotoğraf Galerisi, Video Galeri, Anket, Detaylı İş Başvuru Formu, Eklenti Modülü modüllerinden oluşmaktadır.

7 renk web yönetim sisteminin gerekli tüm modüllerinde arama motorları optimizasyonunun vazgeçilmezi olan title, description ve keywords alanları mevcuttur. Web yazılım dili olarak php kullanılmıştır.
Kullanıcı dostu url yapısı arama motorlarında üst sıralarda çıkma şansınız daha da yükselecektir.

Kullanıcı Grupları;
Yeni kullanıcı grubu oluşturabilir ve kullanıcı grubunun yetkilerini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
Böylelikle hangi modüle kimin erişebileceğini belirlemiş olacaksınız.

Kullanıcılar;
Mevcut kullanıcılarınızı istediğiniz kullanıcı grububa dahil edebilir ve yeni kullanıcı ekleyebilirsiniz.

Menü Yönetimi;
Oluşturmuş olduğunuz menüleri, sayfada belirlenen konumlara dahil edebilirsiniz. İstediğiniz kadar menü ekleyebilir, çıkarabilir ve sırasını değiştirebilirsiniz.

Sayfa Yönetimi;
Yeni sayfa ekleyebilir, eklediğiniz sayfaların içeriklerini resimlerle zenginleştirebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz sayfalara video galeri, fotoğraf galerisi, makale
bağlayabilirsiniz.

Ürün ve Ürün Kategori Yönetimi;
Sınırsız kategori ve alt kategori ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi de istediğiniz kategorinin altında gruplayabilirsiniz. Ürüne ait sınırsız sayıda fotoğraf ekleme imkanına da sahipsiniz.

Yazı Yönetimi;
Yazılarınızı istediğiniz kategorilerin altında yayınlayabilirsiniz. Örnek: Haberler adında kategori oluşturdunuz, bu kategorini altına firmanızın haberlerini, duyurularını ekleyebilirisiniz.

Yorum Yönetimi;
Yorumlarınızı tüm ziyaretçilerinize veya sadece kayıtlı üyelerinize açabilirsiniz. Spam mesajarı da dert etmeyin, captcha sistemi sayesinde gereksiz mesajlar sistem tarafından engellenecektir.

Slider Yönetimi;
Sitenizde mevcut alana slider fotoğrafı ekleyebilir ve istediğiniz sayfaya link verebilirsiniz.

Referans Yönetimi;
Referanslarınızı kategorisel bir şekilde yönetebilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi;
Fotoğraf albümleri oluşturup, albümlerinizin içerisine dilediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Video Galeri;
Videolarınızı kategorize edebilir ve mevcut kategorilerin içerisine embed kodu ile video ekleyebilirsiniz.

Anket Yönetimi;
Anketlerinize sınırsız madde ekleyebilir ve hangi maddeye ne kadar oy verildiğini görebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz anketleri yayından kaldırabilir ve oy verme durumunu aktif ya da pasif edebilirsiniz.

İş Başvuru Formu;
Detaylı başvuru formunu siteye ekleyebilir ve gelen başvuruları yönetebilirsiniz.

Eklenti Modülü;
Bu modül sayesinde sistemdeki diğer modüllerin sitedeki konumunu ayarlayabilirsiniz.


Top