X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Firma Sitesi

AnasayfaYazılımlarFirma Sitesi

Firma Sitesi

Mobil Uyumlu 2 Dil
Kurumsal 1

Kurumsal 1

$91.65
Mobil Uyumlu 2 Dil
Kurumsal 2

Kurumsal 2

$91.65
Mobil Uyumlu 2 Dil
Kurumsal 3

Kurumsal 3

$91.65
Mobil Uyumlu 2 Dil
Kurumsal 4

Kurumsal 4

$91.65
Mobil Uyumlu 2 Dil
Kurumsal 5

Kurumsal 5

$91.65
Mobil Uyumlu 2 Dil
Kurumsal 6

Kurumsal 6

$91.65
Mobil Uyumlu 2 Dil
Kurumsal 7

Kurumsal 7

$91.65
Mobil Uyumlu 2 Dil
Kurumsal 8

Kurumsal 8

$91.65
Mobil Uyumlu 2 Dil
Kurumsal 9

Kurumsal 9

$91.65

1 Adet Alan Adı (com uzantılı) ücretsiz

Tüm fima sitesi paketlerinde 1 yıl .com uzantılı alan adı ücretsizdir.

Uzman Olmanıza Gerek Yok

Web tasarım, yazılım veya kodlama bilmeniz gerekmez. 7 Renk Web yönetim paneli ile kendi kurumsal şirket web sitesini kendin kur.

1 Yıl Hosting Ücretsiz!

Firma siteleri için özel 1 Gb Hosting alanlı, 5000 Mb trafikli, sınırsız e-posta hesaplı hosting 1 yıl boyunca ücretsiz.

%100 Güvenli Ödeme!

3 adımda kolayca firma internet siteni satın al. Kredi kartı ile ödemede 3d güvenlik ve paytr güvencesi ile online satın alma imkanı. Kredi kartlarına 12 ay taksit seçeneği.

firma sitesi

7 Renk Web Firma Sitesi Demo Yönetim Paneli

Panel Giriş: http://demo.7renkweb.net/admin

Kullanıcı Adı: demo

Şifre: demo7renk

Sıkça Sorulan Sorular

İnternet siteleri mobil uyumlu mu?

7 Renk Web Hazır site sistemleri tamamen mobil uyumludur. Responsive tasarım dediğimiz cihaza göre şekil alan son teknolojileri yazılımları kullanmaktayız.

Hazır web sitesi seo uyumlu mu?

7 Renk Web hazır web sitesi sistemleri arama motoru uyumlu link yapısıyla öne çıkmaktadır. Ayrıca yönetim panelinde her sayfa için ayrı seo ayarları mevcuttur.

Hazır web sitesi fiyatları neden ucuz?

Bir web sitesi yaptırmak istediğinizde karşınıza 2000 TL'den başlayan fiyatlar çıkacaktır. Ayrıca web sitenizin oluşturulması aylar sürecektir. Fakat 7 Renk Web olarak şirketlerin ihtiyaçlarını önceden belirleyip hazır site şablonlarını oluşturduk. Dolayısıyla önceden hazırlanan tasarım ve yazılımlarımızla dakikalar içinde mobil uyumlu, yönetilebilir ve kurumsal web sitelerine domain, hosting, yedekleme dahil olmak üzere çok ucuz fiyata sahip olabilirsiniz. Kısaca hazır web sitesi fiyatlarının ucuz olma sebebi kişiye ve şirkete özel tasarım ve yazılım kullanılmamasıdır.

Hazır site nasıl yönetilir?

7 Renk Web yönetim paneli kullanıcı odaklı olarak özel olarak kodlanmıştır. İnternet kullanan herkes rahatlıkla hazır web sitesini güncelleyebilir. Web sitenizi kurduktan sonra e-mail adresinize göndereceğimiz kullanıcı adı ve şifreniz ile panele bağlanıp sitenizde içerik, resim, menü, slider vs... güncellemesi yapmak mümkündür. Ayrıca admin paneli kullanmakta zorluk çeken kullanıcılar için yönetim paneli kullanım videoları mevcuttur.

İçerikleri kendim girmek istemiyorum, anahtar teslim hazır site almak mümkün müdür?

0 - 15 sayfaya kadar olan içeriklerinizi e-mail yolu ile alıp sitenize ücretsiz şekilde ekleyebiliriz. Daha fazla içerik girişi isterseniz, web site satın alırken 3. aşamada içerik girişi hizmeti satın alabilirsiniz. Böylece yönetim panelini kullanmadan internet siteniz anahtar teslim olarak hazır olur.

Web Sitemi başka hostta yayınlabilir miyim?

7 Renk Web kendi kodladığı özel yazılımı kullanmaktadır. Dolayısıyla başka hostinglere kesinlikle yükleme yapılmaz. Web siteleri 7 Renk Web'in belirlediği sunucularda yayınlanır.

Ayrıyeten alan adı ve hosting almak gerekiyor mu?

Hayır, 7 Renk Web İnternet Teknolojileri 1 yıllık alan adı(domain) ve hosting hizmetini hazır web sitesi fiyatına dahil etmiştir.

Alan adım var. Siteyi nasıl satın alacağım?

Daha önce alan adı satın aldıysanız ve bu alan adını kullanmak istiyorsanız nameserver adreslerini 7 Renk Web'in belirleyeceği ns adreslerine yönlendirme yapmanız gerekiyor.

Daha sonra başka temalara geçiş yapabilir miyim?

Yönetim panelinden tek tıkla istediğiniz temaya içerik kaybı olmadan geçiş yapabilirsiniz. 1 tema aldıktan sonra 9 hazır web sitesi tasarımı da size ait olmuş oluyor.

Şirket web sitesinde renk değişikliği yapılabiliyor mu?

Tüm firma sitesi tasarımlarında logonuz veya kurumsal renginize göre sitenizde renk değişikliği ücretsiz olarak yapılır.

1 Yıl sonunda ne kadar ödeme yapmam gerekiyor?

1 yıl sonunda alan adı+hosting+yazılım lisans bedeli ücreti alınır. Ödeme miktarı için lütfen bizimle irtibata geçin.

Şirketler için özel olarak hazırlanmış firma web sitesi paketlerimiz sayesinde kurumsal bir web tasarıma çok kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Özel olarak hazırladığımız son teknolojiye uygun kodlanan yönetim paneliyle içeriklerinizi eklemek çok basittir. Şirket web sitesi tasarımlarının hepsi tüm tarayıcılar ve mobil cihazlara uyumlu olarak çalışmaktadır. Uygun fiyatlara kurumsal firma sitesine sahip olmak artık hayal değil.


Top