X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Web Tasarım

AnasayfaYazılarWeb TasarımWeb Tasarım

web tasarım

Kurumsal kimliğinize uygun özgün ve profesyonel web tasarım istiyorsanız doğru adrestesiniz. Günümüzün modern trendlerini yansıtan bir web sitesi bir firmanın prestiji açısından çok önemlidir. Modern çağın hızla gelişen teknoloji dünyasına ayak uydurmak artık kurumlar ve bireyler için zorunluluk haline gelmiştir. Bugün gelinen noktada internet en etkili ve en kolay iletişim aracı olmuştur.

İnternet dünyasında etkili biçimde yer almak için kaliteli, profesyonel web tasarım ve web yazılım çalışması yapılmalıdır. Markanızı ve ürünlerinizi dijital dünyada tanınır hale getirmek ancak iyi bir web sitesiyle mümkündür. Web sitesi bulunmayan veya basit ve amatörce hazırlanmış web sitelerine sahip olan şirketler potansiyel müşterilerini kaybetmektedir aynı zamanda güvenilirlikten uzak bir görüntü sergilemektedir.

7 Renk Web kurumlara ve bireylere özel kreatif ve kullanımı kolay web siteleri üretir. Web tasarımda dikkat ettiğimiz nokta yumuşak renk geçişleriyle logonuza uygun web siteleri meydana getirmektir. Ayrıca hazırladığımız tüm web sitelerinde kullanımı kolay ve kendi kodladığımız özel yönetim paneli mevcuttur. Böylece zaman ve yer farkı gözetmeksizin tüm içeriğinizi dakikalar içinde değiştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

7 Renk Web Özel Tasarım ve Hazır Tasarım olarak iki farklı konsept kullanmaktadır. Özel tasarımlarımız sadece size özgündür ve kurumsal kimliğinizi yansıtır. Özel Tasarımlarımız hazır tasarımlardan farklı olarak biraz daha uzun bir süreçten sonra kulanılır hale getirilir. Hazır web sitelerinde ise fiyatlar sabittir ve yaklaşık olarak 3 gün içinde web sitesi hazır hale getirilir. Hazır web site paketlerimiz diğer firmalardan farklı olarak profesyonel bir görünüme sahiptir ve özel yönetim panelli mevcuttur. Hazır web paketlerimizde isteğinize uygun olarak renk değişimi yapılabilmektedir. Hazır web sitesi hakkında daha detaylı bilgiyi linkten alabilirsiniz.

7 Renk Web Tasarım Süreci

7 renk web özel web tasarım projeleriniz için aşağıdaki adımları uygular;

- Öncelikler kurum detaylı bir şekilde analiz edilir. Kurumun kurumsal kimliğine uygun web tasarım önerileri karşılıklı fikir alışverişiyle belirlenir.

- Müşteriden web brief form aracılığıyla kullanılacak renkler, beğenilen örnek web siteleri, menü, içerik planı vs... sorulur.

- Karşılık fikir alışverişiyle ve form araclığıyla alınan istekler doğrultusunda web sitesinin taslağı hazırlanıp müşteri ile paylaşılır ve onayına sunulur.

- Müşteriden gelen geri dönüşlere göre gerekli revizeler yapılır ve projenin yazılım aşamasına geçilir.

Neden bizi seçmelisiniz?

  • Kurumsal kimliğinizi yansıtan özgün ve kreatif web tasarımı
  • Profesyonel görünüm, sade ve kolay kullanılabilir bir web sitesi
  • Tüm web tarayıcıları ile uyumlu
  • Kullanımı kolay profesyonel yönetim paneli
  • Tüm platformlarda (Web, mobil, tablet) çalışan bir web sitesi
  • Arama motorlarıyla yüzde yüz uyumlu link yapısı
  • Son derece hızlı

Top