X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hazır Web Sitesi Nedir?

AnasayfaYazılarWeb YazılımHazır Web Sitesi Nedir?

Hazır web sitesini, kısaca önceden hazırlanmış internet sitelerinin çabuk bir şekilde internet üzerinde yayınlanması olarak tanımlayabiliriz. Hazır web sitesini tercih ederken dikkat edeceğiniz nokta Wordpress, Joomla gibi hazır yazılımlar kullanan firmalardan uzak durmanız gerektiğidir. Bu tür yazılımları kullanan firmaları tespit edebilmeniz için demo yönetim paneli bilgilerini talep etmeniz yeterli olacaktır. Wordpress gibi yazılımlar sık sık güncelleme gerektirdiği için güvenlik açıkları vasıtasıyla web siteniz kolayca potansiyel hedef olacaktır. 

Hazır Web Sitesini Yaptıracağım Firmayı Nasıl Seçmeliyim?

Hazır site yaptıracak firmaların en çok zorlandığı sorulardan biri budur. Öncellikle firmanın referanslarını ve geçmiş tecrübelerini kontrol etmelisiniz. Bu işi evinden yapan şahıslardan uzak durmalısınız. Çünkü 7,8 ay sonra hiçbir muhatap bulamayabilirsiniz ve satın aldığınız site kapanır. Maliyet ve zaman kaybı yaşamamak için sabit ofisi ve telefon numarası olan firmaları tercih etmeniz olası kayıplarınızı minimuma indirecektir. Ayrıca çok ucuza maliyet edilen web siteleri Google veya sosyal medyada bulunma oranınızı düşürecektir.

Hazır web siteni kurar kurmaz istediğiniz kelimede sizi en üste çıkarırız diyen kişilerden de uzak durmalısınız. Çünkü üst sıralarda çıkma olasılığı seo (arama motoru optimizasyonu) veya Google Adwords reklamlarına bağlıdır. Bunlar da ekstra maliyet gerektiren işlerdir. Oluştacağınız hazır internet sitesinin hızlı ve mobil uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunu, demo temaları inceleyerek anlayabilirsiniz.

Hazır Sitenin Özel Tasarımdan Farkı?

Hazır sitelerde oluşturduğunuz tasarımlar başkaları tarafından da kullanılabilir. Özel web sitesi tasarımı size özeldir ve sadece sizin tarafınızdan kullanılır. Fakat artık günümüzde tasarımlar hemen hemen birbirine benzediği için özel web tasarım firmanıza ekstra maliyet ve zaman yükü getirecektir. 7 Renk Web olarak kurumsal firmaların tüm ihtiyaçları düşünülerek önceden hazırladığımız hazır web sitesi tasarımları ve yazılımıyla özel tasarım yaptırmanıza gerek yoktur. Yüzlerce kurumsal şirketin tercihi olan hazır site temalarımızı incelemeden karar vermeyin.


Top