X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Başakşehir Web Tasarım

AnasayfaYazılarWeb TasarımBaşakşehir Web Tasarım

başakşehir web tasarım

Başakşehir'de web tasarım, web sitesi tasarımı, internet sitesi dizaynı, web yazılım, e-ticaret, arama motoru optimizasyonu (seo), google adwords hizmetleri veren firmamız özellikle İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye profesyonel web çözümleri üretmektedir. Firmamız İstanbul Avrupa yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden Başakşehir 5. Etap'ta yer almaktadır.

Yeni teknolojilere adapte olabilmek artık firmalar için bir zorunluluk haline gelmiştir. İnsanlar artık arama motorları vasıtasıyla oturdukları yerden istediği bilgiye ulaşmaktadır. Firmalar iş yapmadan önce web sitenizi ve referanslarınızı incelemek isteyecektir. İyi tasarlanmış ve kodlanmış bir web sitesiyle rakiplerinizin daima bir adım önünde olursunuz.

Firmamız başakşehir web tasarım konusunda öncü durumdadır. Siz de web hizmetleri konusunda profesyonel bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Başakşehir Web Tasarım Hizmetinde Neden 7 Renk Web?

  1. Web yazılım sektöründe 9 yıllık tecrübe.
  2. Kurumsal ve hazır web sitesi yazılımlarında tamamen kendi ürettiğimiz yerli yazılım.
  3. Kurumsal kimliğe uygun profesyonel web tasarım hizmetleri.
  4. Çok hızlı açılan web siteleri.
  5. Mobil cihazlara (tablet, akıllı telefon) tam uyum.
  6. Mesai saatleri içerisinde ücretsiz teknik destek.
  7. Sorunsuz kurumsal e-mail kullanımı.

Başakşehir Web Tasarım Fiyatları

Başakşehir'deki web tasarım fiyatları projeye göre farklılık göstermektedir. 7 Renk Web firması olarak hazır web sitesi fiyatlarımız kdv dahil 2499 TL'den başlamaktadır. Özel web tasarım ve web yazılım fiyatları ise geliştirelecek olan projeye göre belirlenmektedir. Geliştirdiğimiz hazır site yazılımları firmaların kurumsal ihtiyaçlarına göre belirlenmiş olup, çoğu şirketin güncel teknolojilere uyumlu olması sağlanmıştır. Hazır site özelliklerinden farklı olarak kendinize özgün bir tasarım ve yazılım istiyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmamızın resmi adresi Başakşehir 5. etaptadır.

Telefon: 0212 487 08 90

Whatsapp: 0212 487 08 90


Top