X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ:

SÖZLEŞMENİN KONUSU

1- İşbu sözleşme 7 Renk Web (HİZMET SAĞLAYICI olarak adlandırılacaktır) ile, MÜŞTERİ arasında —————— tarihinde yapılmıştır. Aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

2- Hizmet konusu: HİZMET SAĞLAYICI’nın sağladığı web tasarım ve web yazılım hizmetidir, bu doğrultuda HİZMET SAĞLAYICI alınan paket için web sitesinde belirttiği özellikleri, hizmet olarak vermeyi taahhüt eder. MÜŞTERİ satın aldığı paketin özelliklerini, anladığını ve kabul ettiğini taahhüt eder.

3- Web hosting hizmeti, sadece satın alınan web paketi için kullanılabilir.

4- Hazır site lisans ücreti 699 TL’dir (%18 kdv dahil) ve hizmet, ödeme ile birlikte başlayacaktır. Satın alınan hizmete ait lisans süresi sonlanmadan, MÜŞTERİ’nin tekrar lisans yenileme yapması halinde, ilgili sözleşme ve hizmet, satın alınan yeni lisans süresince uzatılacak ve aynen devam edecektir. Lisans yenileme ücreti taban fiyat üzerinden her sene dolar kuruna göre belirlenir. MÜŞTERİ, satın alım esnasında fatura bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak belirtmek sorumluluğundadır. HİZMET SAĞLAYICI, MÜŞTERİ tarafından kendisine iletilen detaylar doğrultusunda fatura düzenleyecektir.

5- MÜŞTERİ, işbu sözleşme konusunun gerçekleştirilmesi bakımından kullanılmak üzere sunduğu tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazı, görseller ve diğer her tür içeriklerin kendisine ait olduğunu, bu içeriklerin yasaya ve genel ahlâk kurallarına aykırılığından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğunun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Site içeriğinde yer alan herhangi bir detaydan kaynaklı meydana gelebilecek hukuki durumlarda MÜŞTERİ sorumludur.

6- HİZMET SAĞLAYICI barındırma hizmetini de aynı hizmet kapsamında sağlayacaktır. İnternet alt yapı sağlayıcısı, internet bağlantısı ve diğer mücbir sebeplerden (Deprem, Afet vb.) kaynaklı kesintilerden ve buna bağlı kayıplardan HİZMET SAĞLAYICI sorumlu tutulamaz. Sunucu bazlı kesintilerde, HİZMET SAĞLAYICI sorumludur.

7- Telif hakları: İşbu sözleşmede bahsi geçen , HİZMET SAĞLAYICI’nın tescilli markasıdır ve yazılıma ait her türlü telif hakkı HİZMET SAĞLAYICI’ya aittir, kötü amaçlı kullanılması, kopyalanması, değiştirilmesi yasaktır. MÜŞTERİ, işbu hizmet çerçevesinde, web sitesi ile ilgili işlemleri, yönetici paneli ile gerçekleştirecektir. FTP ve hosting bilgileri kesinlikle MÜŞTERİ’ye verilmeyecektir.

8- İade ve Cayma: Sitemizdeki hiçbir hizmette ücret iadesi mümkün değildir. Sitemizdeki hizmetleri satın almadan önce detaylıca inceleyiniz.

9- HİZMET SAĞLAYICI, MÜŞTERİ’nin kişisel verilerini, site bilgi ve dökümanlarını 3. kişiler ile paylaşmamayı taahhüt eder.

MÜŞTERİ, hizmetin alımı ile birlikte yukarıdaki maddeleri okuduğunu ve kabul ettiğini taahhüt eder.

GÜVENLİK

Bireysel/kurumsal abonelik işlemleriniz için belirlediğiniz şifrenizi güvende ve gizli tutmak için azami dikkati gösteriniz ve yetkisiz kullanımları engellemek amacıyla gerekli önlemleri mutlaka alınız. Şifrenizi bir yere not ederek, 7renkweb.com personeli dahil olmak üzere üçüncü bir kişiye söyleyerek ve/veya üçüncü kişiler tarafından anlaşılmasına yol açacak şekilde bir yere kaydederek ya da “Site”ye giriş yaptıktan sonra bilgisayar ekranını gözetimsiz bırakarak ifşa etmeyin.
KULLANICI ADI VE ŞİFRE

“7renkweb.com”a kayıt olurken ve hizmet satın alırken doldurulması zorunlu tutulan alanlarda doğru, güncel ve tam bilgi vermeyi Kabul ediyorsunuz. Kayıdı müteakip, “Hizmet”e ve kayıt gerektiren sayfalara erişim sağlayabilmeniz için tarafınıza bir şifre verilecektir. Şifrenizle “Hizmet”e erişim sağlamanızın sonucunda gerçekleşen tüm aksiyonlardan siz sorumlusunuz. Şifrenizin ve “Hizmet”e erişimde bulunurken kullandığınız cihazın güvenliğini temin etmek sizin sorumluluğunuzdur. Bu Hüküm ve Koşulların şifrenizi ifşa ettiğiniz herhangi biri tarafından ihlali, sizin tarafınızdan yapılan bir ihlal olarak algılanacaktır. Şifrenizin yetkisiz bir kullanıcı tarafından öğrenilmesi durumunda, bizi bu hata ya da yanlışlıktan derhal haberdar edersiniz. Münhasır ve mutlak takdir yetkimiz ile, şifrenizi ve kullanıcı adınızı dilediğimiz zaman değiştirme hakkını saklı tutarız. Belli “Hizmet”ler için, bir kullanıcı adı ve şifre seçmeniz gerekebilir. Her türlü “Hizmet” için: Seçtiğiniz kullanıcı adı, müstehcen, tehdit edici, ırkçı, bölücü, küçük düşürücü, milli güvenliğe aykırı, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne aykırı ve üçüncü kişileri tahkir edici nitelikte olamaz ya da herhangi bir üçüncü kişinin fikri mülkiyet ya da müseccel haklarını ihlal edemez; ve Kendi münhasır ve mutlak takdirimizle tarafınızca seçilen kullanıcı adının uygunsuz olduğunu düşünmemiz halinde, tarafınıza bildirimde bulunarak ya da bulunmadan bu kullanıcı ismini kullanmanızı reddetme ve engelleme hakkımız saklıdır. Zaman zaman şifrenizi ve kullanıcı adınızı değiştirebiliriz ve bize sağladığınız irtibat bilgilerini kullanarak her türlü değişikliği size bildiririz.
FİKRİ MÜLKİYETi

“Site”de bulunan sayfa ekranları, bilgi, her türlü “İçerik” ile, tema ve materyallerin ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, 7renkweb.com’a ve/veya 7renkweb.com ile sözleşmesi olan üçüncü kişilere aittir. “Site”nin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent ve/veya diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları 7renkweb.com adına saklıdır. Bu bağlamda, hiçbir açık veya imalı, tam ya da basit ruhsat-lisans verilmemektedir. 7renkweb.com’un yazılı izni alınmadığı sürece, “Site”nin başka şekillerdeki kullanımı yasaktır. Hiç kimse, önceden 7renkweb.com’nun yazılı iznini almadıkça, “Site”nin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya başka bir web sitesine bağlantı kuramaz. 7renkweb.com tescilli markası, logo veya marka adı, izinsiz kullanılamaz veya çoğaltılamayacağı gibi, alan adı ve benzeri uzantılı alan ve alt alan adları, hiçbir şekilde kullanılamaz.
ÜÇÜNCÜ ŞAHIS SİTELERİ, YÜKÜMLÜLÜKLER VE YASAL UYARI

Hizmet vasıtasıyla iletilen ya da erişilen üçüncü şahıslara ait içeriğin güvenliği ya da konusu üzerine tam bir kontrol sağlayamayabiliriz ve yasa dışı ya da hukuka aykırı içeriğin iletiminden ya da alınmasından hiçbir surette sorumlu değiliz. 5651 Sayılı Yasanın 4.maddesi gereğince de içerik sağlayıcı, bağlantı sağladığı başkasına ait içeriklerden sorumlu değildir. Hizmetler, diğer web sitelerine, kaynaklara ve/veya iletişim şebekelerine bağlanmak için tarafınızca kullanılabilir. Bu üçüncü kişilere ait sitelerin içeriğinden ya da Hizmetlerinden hiçbir surette sorumlu değiliz. İletişimlerinizin güvenliği temin etmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz, Interneti ve/veya Hizmet tarafından erişim sağlanan üçüncü şahıslara ait websitelerini ya da içeriği kullanmanızdan kaynaklanan her türlü kayıp ya da zarardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Yazılımı ile ilgili zorluklar veya sonuçlara dair herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük taşımamaktayız. Üçüncü kişilere ait bir web sitesinden, herhangi bir 7renkweb.com web sitesine, herhangi bir biçimde hiperlink bağlantısı yaratılmadan önce, mutlaka yazılı iznimizin alınması gerekmektedir. Bu tarz bir kullanım ücrete tabi olabilir. 7renkweb.com, bu tarz bir bağlantı nedeniyle Sizin veya üçüncü tarafın uğradığı hiçbir kayıp veya zarardan sorumlu değildir.
HİZMETİN DURDURULMASI VE SONA ERDİRİLMESİ

“7renkweb.com’un sağlamış olduğu web sitelerinde; İçerikleri ya da “Hizmet”lerin işlevini zaman içinde güncellemek ya da yükseltmek için; Sizin bu Koşulları ihlal ettiğinizi ya da ihlal edebileceğinizi düşünmemiz halinde sitenizin yayınını durdurma hakkımız bulunmaktadır. Bu Sözleşme’nin hüküm ve koşullarının muhtemel bir ihlalini araştırmak ya da engellemek için Hizmetlere erişiminizi durdurursak, bu Sözleşme bu durdurma süresinde de geçerli olmaya devam edecektir. Hizmetin tümü ya da bir kısmına erişiminizi sona erdirebiliriz: Hizmete erişiminizi sona erdirirsek, Hizmette depolamış olduğunuz tüm bilgileri, e-mailleri ve verileri silme hakkımız bulunmaktadır. Bu sebeple, tüm bilgilerin kopyalarını Hizmetten ayrı olarak başka herhangi bir depolama cihazında saklamanızı öneririz.


Top