Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

web tasarım fiyatları
İnternet sektöründe web tasarım fiyatları firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir. Özel web tasarım ve yazılım çalışması hizmet işi olduğu için sabit bir fiyat belirlenmesi mümkün değildir. Web tasarım fiyatları yaptırmak istediğiniz sitenin özelliklerine ve beklentilerinize göre değişmektedir. Ancak hazır web sitesi tasarımlarının fiyatları bellidir ve kısa süre içerisinde site hazır hale getirilir.

7 Renk Web Hazır Web Sitesi Fiyatları
Küçük, orta ve büyük şirketler için hazırlanan site şablonlarımızla makul fiyatlara web sitesi sahibi olabilirsiniz. Hazır site paketleri 399 TL'den başlayan fiyatlarla sitemizde mevcuttur. Daha detaylı bilgiyi hazır web sitesi menüsü altından öğrenebilirsiniz.

Web Tasarım Hizmeti Alırken Dikkat Edeceğiniz Hususlar
Arama motorlarında "web sitesi fiyatları" diye arama yaptığınızda karşınıza 40 TL'ye, 100 TL'ye web sitesi gibi sonuçların çıkması muhtemeldir. Wordpress, joomla gibi hazır yazılım kullanan firmalardan uzak durmanız ileride yaşayacağınız problemleri minumum seviyeye indirecektir. Çünkü halihazırda wordpress, joomla gibi yazılımlar İnternette ücretsiz olarak indirilip kurulabilmektedir ve dakikalar içinde binlerce tema ve eklenti içinden seçim yapılabilmektedir. Hazır web sitesi satın almadan önce firmadan admin panel demosunu talep ediniz, böylece yönetim panellerinin kendi yazılımları olup olmadığı anlaşılır. Aynı zamanda ucuz görünen bazı firmalar web sitesine çeşitli özellikler eklenmesini istediğinizde fiyatı arttırmaktadır. Web sitesine kaç sayfa, menü, resim, yazı eklenebileceğini araştırmanız ileride olası problemlerin önüne geçecektir.

Özel Web Tasarım Fiyatları
Özel tasarıma sahip Kurumsal web siteleri uzun bir süreçten sonra hazır hale getirildiği için hazır web site fiyatlarından çok daha yüksektir. 7 renk web olarak ilk etapta yapılacak sitenin amacı ve içeriği belirlenmektedir. Daha sonra web sitesinin içerik, menü, resim planı karşılıklı fikir alışverişiyle belirlenir. En son demo taslak çalışmasından itibaren site tüm testlerden sonra hazır hale getirilmektedir. Özel web tasarım ve yazılım fiyatları için lütfen bizden teklif isteyiniz.

Yorumlar (1 Yorum)

  • Kadir Osmanoğlu

    Gerçekten bilgilendirici bir makale olmuş. Bu yazı sayesinde ücretsiz script kullanan firmalardan site alınmayacağını öğrenmiş olduk. Teşekkürler...

    21-11-2014 13:53:18

Yorum Ekle